KATAY Otomotiv, otomotiv, yapıştırıcı ve emisyon teknolojileri konusunda dünyadaki öncü ve ileri teknolojileri sektöründe uygulayan bir mühendislik ve proje firmasıdır. Yaptığımız her şeyin temelinde güven ve dürüstlük yatmaktadır. İnnovasyon ve yeni çözümleri bulup titizlikle uygulama, başarımızın anahtarı olup bu konuda sektöre ve müşterilerimize en üst seviye çözümleri sunmaktayız.
Projelerimiz, vizyonumuzu ve yeni gelişmeleri en ileri tekniklerle uygulayıp hayata geçirme konusundaki hedefimizle şekillenmektedir. Firma olarak amacımız yaratıcı düşünceyi esas tutup müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunmaktır.

Automotive is an engineering and project company that applies innovation and advanced technologies in automotive and emission technologies. On the basis of everything we do lies trust and honesty. Finding innovation and new solutions and applying them meticulously is the key to our success and we offer the highest level solutions to our sector and our customers.

Our projects, our vision and new developments with the most advanced techniques to implement our dream is shaped by our goal. Our aim is to provide creative solutions to our customers based on their creative thinking.